WYJĄTKOWY KALENDARZ 2014

INSPIRACJE6 (960x671)
 
Kiedy po nagraniu bajki dla Ikei (jutro premiera na blogu!), fotografka Agnieszka zapytała czy zechciałabym pomóc jej w promocji kalendarza z udziałem zwierzaków ze schroniska, kiwnęłam potakująco głową. Nie wiedziałam jednak, że będę miała przyjemność pokazać Wam coś tak pięknego!
 
W kalendarzu na 2014 rok znajdziecie zdjęcia psiaków przebywających we Wrocławskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Do projektu wybrane zostały psy, które w schronisku przebywają od dłuższego czasu oraz te, których wiek zmniejsza szansę na adopcję. Publikacja ma na celu zwiększenie możliwości na znalezienie właścicieli dla tych (i nie tylko) czworonogów.
 
Szalenie podoba mi się forma kalendarza – wyjątkowe zdjęcia milusińskich psiaków w fantazyjnej oprawie graficznej + zabawne opisy inspirowane ogłoszeniami matrymonialnymi z okresu międzywojennego (koniecznie je przeczytajcie). Pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji o akcji oraz wszystkie zdjęcia potrzebujących zwierzaków. Gratuluję organizatorom pomysłu na niestandardową akcję charytatywną!
_________
 INSPIRACJE7 (960x672)
 
Ja mam już swój egzemplarz i mam również 2 sztuki dla Was. Jeśli macie ochotę wygrać kalendarz, w komentarzu pod tą notką opiszcie najdziwniejszą/najzabawniejszą historię związaną z Waszym zwierzakiem/ami. Na Wasze zgłoszenia czekam do poniedziałku 9.12.13 włącznie. Zostawcie także swój adres e-mail, bym w przypadku wygranej, mogła się z Wami skontaktować.
PS Kalendarze w limitowanej ofercie dostępne są na allegro. Dam Wam znać dokładnie gdzie i za ile. Całkowity przychód ze sprzedaży będzie przekazany na podopiecznych fundacji 2 plus 4.
___________
WYNIKI:
Laureatkami konkursu zostają: xkucus@gmail.com oraz manki