Venila & Pepsi

Wpis jest elementem współpracy z marką Pepsi

Pod koniec czerwca miałam przyjemność wziąć udział w sesji zdjęciowej inaugurującej współpracę z marką Pepsi. O mojej podróży do Łodzi i wrażeniach pisałam już w tej notce. Sesja była nie tylko zwieńczeniem naszej współpracy, ale i nagrodą dla laureatek konkursu, który odbywał się w specjalnie dedykowanej aplikacji na Facebooku.

W efekcie powstał album zdjęć, którego głównymi bohaterkami są 4 blogerki (ja, Maddy, Karolina Baszak, Cajmel) oraz zwyciężczynie konkursu. Oprócz zdjęć na stronie Lekka Chwila Orzeźwienia znajdziecie także gify – delikatne i subtelnie poruszające się fotografie nawiązują do charakteru filozofii Pepsi Lemon Light, kojarzącej się z lekkością i orzeźwieniem. Ruchome zdjęcia to był strzał w dziesiątkę, aczkolwiek ubolewam, że nie są w jakości HD.
Bardzo się cieszę, że byłam częścią tej kampanii promocyjnej. Dziękuję Łukaszowi i Izie z agencji DigitalOne za profesjonalne podejście na każdym kroku, marce Pepsi, całej ekipie uczestniczącej w sesji zdjęciowej oraz wszystkim uczestniczkom akcji.
 fot. Jakub Woźniak