VENILA & ORANGE

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Orange

22

Kampania 12 konwergentnych z moim udziałem dobiega końca. Czas na podsumowanie i rozwiązanie konkursu!

Obserwuję marketingowe działania marki Orange nie od dziś. W tamtym roku byłam zafascynowana akcją Orange Travel, z zainteresowaniem oglądam relacje z konferencji Orange Blog Talks (na żadną nie udało mi się jeszcze dotrzeć) i bardzo lubiłam cykl Do kina, prowadzony przez Lekkostronniczych chłopaków. Przyjęcie zaproszenia do współpracy od marki, która jest przyjazna blogerom było dla mnie oczywistością i okazją do doświadczenia czegoś nowego.

TESTY
Podczas trzech tygodni współpracy z marką Orange, miałam możliwość przetestowania internetu mobilnego oraz telefonu komórkowego (Sony Xperia Z1 Compact). Tym ostatnim nie rzucałam specjalnie o ścianę, ani nie sprawdzałam czy jest wodoodporny – było to jednak ciekawe doświadczenie po dotychczasowym obcowaniu z iPhonem. Internet mobilny działał w nim bez zarzutów, choć prawdziwą szkołę życia mogłabym dać mu tak naprawdę w Bieszczadach – tam to jest dopiero szkoła przetrwania dla technologii wszelakiej maści. O Orange Warsaw Festival tak naprawdę będę mogła wypowiedzieć się dopiero po evencie, ale już dziś zacieram ręce na myśl o przyszłym weekendzie. Do zobaczenia w Warszawie!

ROZWIĄZANIE KONKURSU

W konkursie Orange zostawiliście ponad 400 zgłoszeń. Z jednej strony pomyślałam WOW, fajnie, że spodobało Wam się zadanie, z drugiej jednak uświadomiłam sobie, że z tych wszystkich fajnych i ciekawych prac, będę mogła wybrać tylko jedną (jedną!!!!) osobę, która otrzyma nagrodę. A więc kapituła konkursowa, złożona z mojej osoby, zasiadła wczoraj nad ranem do obrad i po kilku burzliwych dyskusjach z samą sobą, wydała werdykt:

Nagrodę główną w postaci telefonu Sony Xperia Z1 Compact oraz roczny dostęp do usług Orange Open otrzymuje: maciejwojtkow22@gmail.com za SMS wysłany do siebie sprzed 10 lat o treści, która mocno mnie rozbawiła: „Niestety, Kevin nadal leci co Święta:)”.

Zwycięzcy gratuluję, a wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie!

 • mariawolna

  świetny sms! :D i niestety, ale tak co roku jest, że Kevin leci co Święta!
  serdeczne gratulacje!
  i do zobaczenia za tydzień w Warszawie :)

 • Anula Wawrzyniak

  :D Dobre! :) Gratulacje!

 • Dariusz

  Gratulacje! :)

 • Magdalena Lambryczak

  Venila, będziesz na całym festiwalu? :)
  Gdzie będzie można spotkać Cię blisko sceny? :)

  • Będę :) Czy blisko sceny, to się okaże, ale na pewno wybieram się na koncert: Quuens of the stone age, Florence and The Machine, Limp Bizkit. Być może jeszcze Pixies i Hurts, a jeśli chodzi o resztę, to się zobaczy.

   Do zobaczenia :)

   • Magdalena Lambryczak

    Super, w takim razie będę Cię wypatrywać! :)
    Do zobaczenia! :)

 • Gratki dla zwycięzcy :)