Konkurs Lenor&Avanti

Wraz z początkiem nowego tygodnia mam dla Was dobre wieści. Właśnie dziś startuje konkurs organizowany przez firmę Lenor oraz magazyn Avanti.
Marka Lenor wprowadziła na rynek nowe, innowacyjne produkty, które zaskakują nieoczekiwanymi połączeniami zapachów. Nawiązując zatem do zaproponowanych nowości, I etap konkursu oscyluje wokół zapachu Citrus and Rose (Cytrusy i róża). Czerwono-żółte połączenia ubrań i dodatków z pewnością do najłatwiejszych nie należą, ale jestem przekonana, że są w stanie przyśpieszyć nadejście wiosny.

NAGRODY
– co miesiąc macie okazję zgarnąć sesję zdjęciową w magazynie Avanti (nagroda dla osoby, której stylizacja zdobędzie najwięcej głosów Internautów);
– 10 bransoletek Kelly Mellu dla kolejnych zgłoszeń z największą liczbą głosów
– 50 płynów do płukania Lenor
I tak przez 3 etapy konkursu. Natomiast w wielkim finale i na zakończenie akcji czeka na was aż 10 000 zł na wielkie zakupy (zwycięzca konkursu zostanie wybrany spośród wszystkich stylizacji zgłoszonych od początku trwania konkursu). 

Link do konkursu: Lenor FB 
Zasady konkursu: kliknij tutaj
Razem z innymi blogerkami będziemy komentować Wasze stylizacje. Zapraszam do zabawy, będzie mi bardzo miło, jeśli któraś z moich czytelniczek zgarnie główną nagrodę!
Przedstawiam Wam również moją ‚Unexpected combination’. Może zainspiruje Was do stworzenia własnych, szalonych i wiosennych zestawów?

Jestem wielką przeciwniczką ubrań eleganckich i balowych, które, jeśli dobrze pójdzie raz na pół roku dostępują zaszczytu ujrzenia światła dziennego. Nie lubię, kiedy w mojej szafie wiszą nieużywane rzeczy, dlatego unikam kupowania wdzianek na jedną okazję, ale tej jednej nie mogłam się oprzeć. Sukienkę, którą widzicie na zdjęciu otrzymałam w prezencie od sklepu http://Dagnez.com/pl/ . Firma idealnie wstrzeliła się ze swoją propozycją w mój kalendarz i zbliżające się wesele u kuzynki. 

fot. Paweł
sukienka wieczorowa – Dagnezhttp://Dagnez.com/pl/ , marynarka: zara, chusta: vintage, buty: reserved