Hot Lovers

Pamiętacie te wszystkie listy do Bravo Girl, pytania z cyklu:

„Drogie Bravo, mam 17 lat i straszny problem. Ostatnio koleżanka powiedziała mi, że przez pocałunek można zajść w ciążę. Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Proszę o szybką odpowiedź. Wierna czytelniczka Małgosia.”

albo

„Drogie bravo! Mam na imię Aga i mam 14 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice (tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc, że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia. Chciałam zrobić to z Mariuszem, najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział, że dziewczyny mu nie w głowie, bo chce zostać trenerem Pokemonów. Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z Pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę. POMOCY!”

Pamiętacie?
Niestety nadal nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na większość z nich, ale mam nadzieję, że to już niedługo się zmieni, bo oto bowiem wraz z Kubą Jankowskim zostałam zaproszona do wielkiego, naukowego projektu DUREX EKSPERYMENT. Sama nie będę brała w nim udziału, razem z Kubą zostaliśmy zwerbowani jako ambasadorzy akcji. Naszą misją jest poinformowanie świata o tym wydarzeniu i zachęcenie Was do udziału w nim. 
Mam nadzieję, że seks nie jest dla was tematem tabu (dla mnie przestał być w momencie, kiedy moja mama przed każdym moim wyjściem na dwór rzucała na odchodnym słowa klucze: #ciąża #dziecko #seks #chłopcy #uważaj #strzeż się. Miałam wtedy 13 lat i nawet nie zaliczyłam pierwszego pocałunku, ale jak to mówią – im wcześniej wyedukujesz dziecko, tym lepiej. No i cóż, teraz przyjdzie mi podziękować, że spędziłam dzieciństwo w czasach, w których dziewictwa nie traciło się wraz z mlecznymi zębami).

O co chodzi?
Durex poszukuje otwartych i szczerych par, które jako Kochankowie Durex odkryją, czym jest dla nich ekscytujacy seks, będą reprezentować Polskę w międzynarodowym projekcie, mającym na celu zainspirowanie par na całym świecie do odnalezienia prawdziwej satysfakcji.
Formularz rekrutacyjny znajdziecie pod tym linkiem: http://www.durexperiment.com/pl/lovers/step1
Z każdego kraju, biorącego udział w projekcie, zostanie wybrana jedna para, która pojedzie na tygodniową Akademię Kochanków do Wenecji, gdzie pod okiem specjalistów (m.in. Susan Quilliam i Brendan Walker) będzie mogła dotrzeć  poznać się bliżej.
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.durexperiment.com/pl/
________________________
Wraz z Kubą będziemy w Wenecji na początku lipca, aby zrelacjonować dla Was, co tam się dzieje. Porozmawiamy z uczestnikami, pomysłodawcami akcji oraz spotkamy się z innymi blogerami z pozostałych krajów (w sumie w akcji wezmą udział przedstawiciele 30 państw z całego świata).

Na zachętę podrzucam zabawne filmiki promocyjne (Durex zawsze robi świetne reklamy).

Do dzieła!
 • Anonymous

  hahaha, aaaa zajebista akcja. biorę swojgo TŻ i rekrutujemy sie :D

 • Anonymous

  Venila, twoje teksty są najlepsze, ale się uśmialam z tym wprowadzeniem.

  Ewa

 • Anonymous

  bravo girl o kuzwaaaaa, to byly czasy, hahahaha. Pamietam, jak zawsze w gimnazjum czytalysmy to dla beki z laskami na przerwach, aahahhha tam byly zawsze jakies opowiastki z kosmosu :D

 • Anonymous

  zajebisty pierwszy filmik, Ula.

 • Tekst ‚W naszej klasie są już tylko dwie dziewice (tzn. ja i nasza nauczycielka)’ – wymiata! Skąd ty to bierzesz …? ;-))

 • Bravo girl, kiedy to było! Projekt fajny ale raczej mnie to nie jara, co nie zmienia faktu, że chętnie zobaczę relację z Wenecji. Ostatnio czytałam wywiad gdzieś z Kubą i właśnie się zastanawiałam co będzie po MTB.

 • Anonymous

  Podoba mnie się ta akcja durexa. kto wie, może sama wezmę w niej udział :D

 • Świetna akcja:D

 • Anonymous

  brawo, fajnie, ze bierzesz w tym udział. już nie mogę sie doczekać pewnie zabawnej relacji z wenecji :)

 • Anonymous

  Sami? ;> czy swojego Pawła też zabierasz?;)

 • fajna akcja, bo dla wielu to jednak jeszcze temat tabu, a uświadamianie to podstawa ;)

 • Hah, niezła akcja, pierwsze słyszę, ale brzmi ostro :)

 • Miłość, Ven <3

 • Ada

  Hahah, nie moge z Tobą! Świetny tekst.

 • Anonymous

  Jejku, jak ten czas szybko minal! Pamietam, jak sama z charakterystycznym fanatyzmem wertowalam strony tego czasopisma, w poszukiwaniu Agony Aunt Column! Az lezka w oku sie kreci! ;) Aj, Ven.. Ty to.wiesz, jak poprawic humor. ;)

  • venila

   Wiem, wiem :)

 • Gośka

  Czy tylko ja mam takie skojarzenie, że Pan z ostatniego video (w różowej koszuli na białej koszulce) jest „zrobiony” na Adiego Charlize? W pierwszym momencie pomyślałam, że to on sam :D

 • Tak siedzę i myśle… Czego to jeszcze nie wymyślą! :)