FollowSaturday #38

Przybywam do Was z najnowszymi inspiracjami! Z dzisiejszego wpisu dowiecie się m.in.: gdzie w Polsce można zdrzemnąć się w specjalnie do tego celu stworzonej kawiarence; jak wyglądają najbardziej niezwykłe domy świata oraz poznacie wyjątkową kolekcję kapsułową, znanej polskiej marki. Chodźcie!

  1. Najnowszy lookbook marki The Odder Side. Po pierwsze: te cudowne, seksowne sukienki. Po drugie: co za sesja zdjęciowa. Po trzecie: i te wnętrza! I widoki!
  2. Magda Kornatowska, czyli: atogrzywa to ilustratorka i graficzka, spod której palców wychodzą na wskroś kobiece, ciepłe i kolorowe ilustracje. Jeśli chcielibyście oryginalny portret rodzinny, albo stylowy kalendarz, już wiecie, gdzie tego wszystkiego szukać.
  3. Najbardziej niezwykłe domy świata to świeżutki program własny Netflixa. Piers i Carolina podróżują po całym (dosłownie) świecie, odwiedzając najbardziej spektakularne budynki. Mój faworyt to Under Pohutukawa.
  4. Zalando Lounge to klub zakupowy, który już jakiś czas temu pojawił się w Polsce. Ogólnie chodzi o to, że możecie nabyć stylowe ubrania, dodatki czy też akcesoria do domu z rabatem większym niż zwykle. Ja od kilku tygodni bacznie przyglądam się szczególnie kampaniom związanym z wyposażeniem wnętrz, bo za moment zaczynamy meblować nasze nowe mieszkanie!
  5. Antosia i Klara z Risk Made in Warsaw stworzyły kolekcję Challenge 33, inspirowaną garderobą kapsułową. Projektantki podjęły wyzwanie, by przez trzy miesiące nosić jedynie 33 elementy garderoby, zestawiając je w różnorakich kombinacjach. To się nazywa genialny pomysł na promocję nowej kolekcji!
  6. Kobiety-Pistolety, czyli rzecz o najbardziej wpływowych osobach płci żeńskiej w branży PR.
  7. Wrocław. Na Rynku powstała pierwsza w Polsce kawiarenka snu
  8. Mniej Więcej to duet Gabi&Karo, dwóch dziewczyn, które przykładają sporą wagę do tego, jak żyją. Same o sobie piszą: (…) dzielimy się naszymi odkryciami i przemyśleniami odnośnie zrównoważonego stylu życia, balansu i mądrzejszych wyborów. Brakowało mi takiego miejsca w sieci!