FollowSaturday #35

Panie, Panowie – ja wiem, że na dworze temperatury już mocno zniechęcające do siedzenia wieczorami w domu, ale jeśli akurat szukacie inspiracji, dobrego tekstu lub po prostu chcecie na kilka minut zająć czymś swój umysł, zapraszam na nową notkę.

 1. Miss Ferreira i jej wpis Kochana zmęczona mamo. Nawet nie wiecie, jakie to szczęście mieć wokół siebie tak mądre kobiety, jak Sara.
 2. Marta z Super Styler spełniła swoje marzenie z dzieciństwa i z okazji remontu zafundowała dzieciom małą niespodziankę. Musicie to zobaczyć!
 3. Wróbel w garści – moje zeszłoroczne odkrycie. Polecam bardzo!
 4. Stajnia Okliny. Wygląda jak miejsce, w którym mogłabym spędzić weekend. Wakacje. Albo od razu życie. (Z tym ostatnim skłamałam, bo jestem wstrętnym mieszczuchem).
 5. Zofia Chylak wypuściła właśnie kolejną, fenomenalną kolekcję torebek. Jedna z nich już do mnie jedzie!
 6. Gdybym kiedykolwiek decydowała się na pomoc przy urządzaniu mieszkania, istnieje spora szansa, że zaprosiłabym do współpracy Magdalenę z Odwzorowania. Tylko zobaczcie, co ta dziewczyna wyprawia!
 7. Z nowości książkowych czaję się na nową powieść Wojtaszczyka oraz na Wiersze dla dzieci S. Grochowiaka.
 8. Jeśli szukacie nowego serialu, gorąco polecam Wielkie kłamstewka. (Jeszcze mi podziękujecie!).
 • W.

  Tak, ja już dziękuję za ‚Wielkie kłamstewka’! Zaczęłam oglądać po Twoim wpisie na fb i przepadłam, a ścieżki dźwiękowej słucham z przyjemnością cały czas!

 • VQ

  wooow – świetne połączenie Grochowiak i Herba! uwielbiam ich :)

 • dzięki! uwielbiam te blogowe odkrycia – mimo nasycenia blogosfery często gęsto i tak nie ma kogo czytać :)

 • oooo, dużo ciekawych propozycji!!! <3