FollowSaturday #31

IMG_2095
Kolejny odcinek jednego z Waszych ulubionych cykli, w którym polecam ciekawe artykuły, interesujące blogi i wszystko to, co zawróciło mi w głowie w ostatnim czasie. 

 1. Utrwalanie – moje nowe fotograficzne odkrycie. Justyno Zduńczyk, dziękuję za te zdjęcia!
 2. Rzuciłam własną działalność i wybrałam pracę w korporacji – Hrabina Mamina o tym, że własna firma to często poczucie pozornej wolności.
 3. Michał Sadowski odpalił swojego vloga. Jako że staram się zawsze wspierać dobrych, fajnych i pracowitych ludzi – info o jego kanale na Youtube puszczam dalej w świat. Jeśli interesują Was kulisy budowania własnej marki, z pewnością nie będziecie rozczarowani.
 4. Szukacie nietypowego miejsca wakacyjnego w Polsce? Profil Slowshop na Facebooku spełni Wasze oczekiwania – znajdziecie tu propozycje najciekawszych obiektów noclegowych w naszym kraju.
 5. Jesienna odsłona marki ESTby ES. Różowy turbanie, będziesz mój!
 6. Streetstyle okiem Szymona Brzóski z tygodnia mody w Kopenhadze. (Moja słabość do Danii i wszystkiego, co z tym krajem związane, jest naprawdę wielka).
 7. Zanim pojechaliśmy odebrać książki z drukarni, zadzwoniłam i poprosiłam, by je spakowali. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, trzy tysiące książek było zapakowanych w dwa lub trzy kartony po pralkach i tego nie dało się podnieść – Monika Sznajderman o początkach wydawnictwa Czarne.
 8. Tumblr Pink – kolor, który ma wiele do powiedzenia w branży fashion.
 • Świetny ten artykuł o kolorach!

 • Dzięki za fajne zestawienie! ;)

 • ka

  za slowshop będę cię całować po stopach do końca życia! jezu, co to za miejsca, to najlepszy jakościowo „booking” w sieci!

 • no, no, no..ciekawe:)

 • Fajne linki, ten o rzucaniu wlasnej firmy dla pracy w korpo dal mi do myslenia, dziekuje i pozdrawiam serdecznie Beata