FollowSaturday #23

Instagram Venila Kostis

W dzisiejszym odcinku cyklu #FollowSaturday profile na Instagramie, które śledzę i polecam. Mogę wam obiecać, że dzięki nim postoje w sklepowych kolejkach już nigdy nie będą nudne i bezowocne.

@kaszamannacom
Kasza Manna blog (960x540)

To profil trzech, zwariowanych na punkcie jedzenia lasek. Gotują, fotografują i stylizują, a efekty ich pracy podglądać można m.in. na blogu i Instagramie właśnie. Znajdziecie tu przede wszystkim fotografię kulinarną na najwyższym poziomie oraz fuzję smaków, która niejednokrotnie wprawi was w zaskoczenie. Uwielbiam zaglądać do dziewczyn, choć muszę przyznać, że czuję się nieswojo, kiedy później zerkam na swój talerz, na którym w najlepszym przypadku znajduje się tost z żółtym serem. Przykryty kołderką keczupu rzecz jasna.

 @ingridpall

Skandynawski minimalizm (960x540)

Tym razem coś dla fanów skandynawskiego minimalizmu, bowiem Ingrid Pallesen na swoim profilu bardzo chętnie dzieli się zdjęciami swojego domu. Trzeba przyznać, że urządzony jest wyjątkowo klimatycznie (o ile preferujecie oczywiście prostotę). Zachwycicie się tymi jasnymi fotografiami i pomysłowymi aranżacjami.

@domsli22

Minimalizm Instagram (960x540)

Na profil Dominiki trafiłam stosunkowo niedawno, ale zadomowiłam się tam na tyle, że wchodzę już bez pukania i z nogami na stół sobie nawet pozwalam. To profil bogaty w przemyślane kompozycje kwiatowe, nastrojowe kadry i piękne kolory. Jest niewymuszony i absolutnie przepiękny.

@fashionmugging

Jessica blog (960x540)

Jessicę możecie kojarzyć z jej fantastycznego bloga, na którym prezentuje m.in. swoje stylizacje. Profil na Instagramie jest doskonałym uzupełnieniem treści prezentowanych na blogu – możemy śledzić tam liczne wojaże Jess i zdjęcia, które poziomem nie ustępują tym prezentowanym na kontach najpopularniejszych blogerek. Prywatnie cenię Jessicę za perfekcyjną umiejętność łączenia za sobą prostych i klasycznych ubrań, a także za przemycanie do naszej rzeczywistości odrobiny światowego powiewu.

 @garance dore

Garance Dore Instagram (960x540)
Garance – mistrzyni rysunku, fotografii, pióra. Zdobyła ogromną popularność, a mimo to wciąż wydaje się być dziewczyną z sąsiedztwa. I choć w serii filmików Pardon my French próbuje wmówić, że jest inaczej, odnoszę wrażenie, że wszystko, za co zabiera się ta dziewczyna jest doskonałe. Oprócz serii talentów towarzyszy jej także ogromny dystans do siebie i poczucie humoru, dzięki któremu zaskarbiła sobie serca fanów na całym świecie. Jej profil na Instagramie to kolejny powód do zachwytu.

@gustavbrostrom

Gustav Brostrom Instagram

Jeśli interesuje was męski lifestyle, koniecznie zajrzyjcie do Gustava. To człowiek o niesamowitej wrażliwości estetycznej – swoim obserwatorom serwuje gustowne kompozycje produktowe, w które wkłada mnóstwo pracy i jeszcze więcej serca. W jego wydaniu nawet owsianka wygląda jak dzieło sztuki. Polecam!

@jermzlee

Jermzlee Instagram
Norm miał zalewie 8-tygodni, kiedy został adoptowany przez 23-letniego studenta z Port Orchard. Od tamtej pory są nierozłączni, a blaski swojej przyjaźni prezentują na Instagramie. Trzeba przyznać, że pierwsze skrzypce w tym tandemie odgrywa jednak uroczy mopsik, który z lubością pozuje swojemu właścicielowi do coraz to zabawniejszych zdjęć.

@smakiwroclawia

Smaki Wrocławia Instagram Kulinarna strona Wrocławia i miejsca, których nie znacie, a o których wiedzieć powinniście. Jeśli przeraża was ogrom restauracji i nie wiecie dokąd skierować swoje kroki, by przeżyć gastronomiczne uniesienia – pozwólcie poprowadzić się za rękę autorom tego profilu.

@parkncube

Park&Cube InstagramO niedościgniona estetko, muzo nad muzami – za każdym razem, kiedy w internetowych otchłaniach wpadam na poczynania uroczej Shini, zdarza mi się wypowiadać w myślach te słowa. Nie przesadzę, jeśli powiem, że to moja artystyczna guru. Nie skłamię, kiedy napiszę, że zazdroszczę jej gustu i estetycznego wyczucia. Jej konto na Instagramie to jak wizyta w fascynującym muzeum, jak wycieczka do krainy piękna. Nie znajdziecie tutaj przypadkowych kadrów i prawdopodobnie zaniemówicie z wrażenia.

@thedogist

The Dogist Instagram

Portret psa własny. Profil, na którym znajdziecie fascynujące zdjęcia czworonogów, przyłapanych na wędrówkach ulicami Nowego Jorku. Jeśli oglądać cudze mordy, to tylko takie.

I oczywiście jeśli jeszcze tego nie robicie, zapraszam do śledzenia mojego profilu @venilakostis. Co prawda w większości dodaję tam zdjęcia Elvisa, bo selfie w moim wydaniu bywa raczej antyreklamą, ale i tak jest fajnie.