FollowMonday #1

Z cyklu FollowSaturday, którym raczę Was już kilka dobrych lat, płynnie przechodzimy w wersję poniedziałkową. Dobrej inspiracji na samym początku nowego tygodnia, nigdy zbyt wiele. Proszę się częstować, przyjemności sobie nie żałować.

  • Kasia Tusk zdradza kulisy podróży ze swoim psem po Europie. Linkuję, bo jestem wielką entuzjastką zabierania ze sobą psa wszędzie gdzie się da i gdzie będzie mu komfortowo.
  • Justyna Mazur z bloga Krótki poradnik, jak ogarnąć życie, jakiś czas temu wystartowała na Youtube ze swoim podcastem. Na jej kanale znajdziecie właśnie 11. odcinek –  polecam Wam zapoznać się ze Słuchowiskiem, bo głosu Justyny słucha się cudownie.
  • Najnowszy lookbook marki Coodo, czyli trzy rodziny w obiektywie Anity Suchockiej. Jestem wielką fanką tej dziecięcej marki, choć tak się złożyło, że do tej pory nie udało mi się tam jeszcze nic Ninie kupić. Zerknijcie na sesje zdjęciowe promujące najnowszą kolekcję – mnie w szczególności urzekła opowieść o Kamili i Romie.
  • Jeśli szukacie wnętrzarskich inspiracji, nie zawahajcie się skorzystać z propozycji Label Magazine. Ja zawsze znajduję tam prawdziwe perełki, jak np. ten szwedzki apartament lub to niebieskie mieszkanie w Paryżu.
  • Do śledzenia na Instagramie: @tessahop. Tessa mieszka w Holandii i ma czwórkę dzieci. Do tego pięknie się ubiera (ach te sukienki Ganni!), robi wspaniałe zdjęcia i żyje w zgodzie z naturą (trochę takie Dzieci z Bullerbyn w wersji posh).
  • Małgo Frej startuje z „Wielką Niedźwiedzicą” – podcastem o macierzyństwie. Ja co prawda odmówiłam Małgosi udziału w przedsięwzięciu (konsekwentnie staram się nie wypowiadać na tematy macierzyńskie), ale trzymam kciuki za rozwój tego projektu!
  • Czy wiedzieliście, że strach przed tym, że skończą się w domu książki/teksty do czytania ma swoją naukową nazwę? To abibliofobia. Absolutnie mam to.
  • Ostatni podpunkt należy do Was. Dajcie znać w komentarzach, co w ostatnim czasie Was zainspirowało, spodobało Wam się w Internetach, zaparło dech w piersiach itd.