ECCO WALKATHON WARSZAWA 2013

Wpis jest elementem współpracy z marką ECCO
 

W zeszłą sobotę miałam przyjemność wziąć udział w IX edycji ECCO Walkathon w Warszawie. Tego dnia na Agrykoli stawiło się i spacerowało ponad 15 000 osób. Wspólnie przeszliśmy 120 tysięcy kilometrów, a na cele charytatywne uzbieraliśmy 518 230 zł! Czy to nie robi wrażenia?

Imprezę poprowadzili Dorota Wellman i Bartek Jędrzejak, w szczytnym celu spacerowali także znani i lubiani ambasadorzy ECCO Walkathonu, wśród nich: Daria Widawska, Monika Olejnik, Karolina Gorczyca, Julia Kamińska, Beata Tadla, Aneta Zając, Margaret, Rafał Brzozowski, Staszek Karpiel Bułecka, Tomasz Sianecki, Paweł Płuska, Jarosław Kret, a wśród nich my – blogerki modowe: Ryfka, Catewalk, Miss Fereira i ja.

Do wyboru były dwie malownicze trasy o długości 6 i 10 kilometrów. W tym roku odbyła się również druga edycja Spaceru Na Wysokich Obcasach, przygotowana specjalnie dla posiadaczy butów o obcasie nie niższym niż 7,5 centymetra. I właśnie na tej 2-km trasie stawiłyśmy się wraz z Sarą.

Tego dnia, moje serce zabiło mocniej, bo oto połączyła nas z Michałem Pirógiem jedna rzecz. Okazało się, że mamy w swoich szafach ten sam model obuwia (ECCO Sculptured 75). Michał postanowił stawić czoła obcasom i wziął udział w Spacerze Na Wysokich Obcasach. Jeśli telewizja kiedykolwiek wystartuje z programem Jak oni chodzą, Michał z miejsca będzie moim faworytem. Można pozazdrościć mu nie tylko kondycji i sprawności fizycznej, ale i ogromnego dystansu do siebie oraz poczucia humoru. Już dawno nie spotkałam tak pozytywnej osoby.

Dwa kilometry to oczywiście żaden maraton, na co dzień więcej kilometrów pokonujemy z dodatkowym obciążeniem (siatami), ale jeśli dorzucimy do tego dynamiczne tempo narzucone przez uczestniczki na przedzie peletonu, które zawstydzały przy tym swoją umiejętnością poruszania się na obcasach z lekkością i gracją, nie powinien dziwić fakt, że finalnie do mety dotarłam z lekką zadyszką, ale i ogromnym uśmiechem na twarzy. Zdaje się, że mnie wystarczyło tyle, by poczuć na własnej skórze euforię biegacza :D

 
 • <3

 • Anonymous

  widziałam was z Sarą. ślicznie wygladalyscie :*

 • Anonymous

  A ja w tym roku nie moglam pojechac do wawki, ale bralam udzial w waszym konkursie na fejsbuku. buziaczki! Ewa

 • Venila taka sławna :D widziałam Cię w Dzień Dobry TVN :D

 • Uśmiech sam wchodzi na usta :-)Piękna Ty i piękny cel!!!! Pozdrawiam

 • Dobry spacer nie jest zły :) Dobrze, że są takie wydarzenia. :) Fajnie móc w nich uczestniczyć :)

 • ohh szkoda ,że nie dotarłam, może za rok :)

 • To jaki ten Piróg ma rozmiar buta, że jest w stanie sobie kupić damskie obuwie?!

  • Obiło mi się o uszy, że nosi rozmiar 41, ale nie dam sobie ręki uciąć czy to prawda.

 • Anonymous

  zgadzam się, że czynienie dobra uzależnia. zwłaszcza czynienie dobra sobie.

 • Ach, ale mi pięknie Twoje włosy wyszły. Sama przyznaj, prezentują się na zdjęciach wzorowo.