CIEKAWE MIEJSCA W SIECI

Podrzucam listę artykułów, które warto przeczytać. W dzisiejszym zestawieniu znajdziecie m.in. wywiad z jedną z najbardziej pozytywnych blogerek, jakie znam; odwiedzicie najładniejszy pokój dla dziewczynki; a także dowiecie się, dlaczego jeden z hoteli przestał obsługiwać blogerów. Zapraszam!

Redakcja NOIZZ odtwarza lookbook Balenciagi, wykorzystując ubrania z second-handów. Dobra robota!

20 najczęściej nominowanych filmów 2017 roku.

Ciekawa rozmowa z Aretą Szpurą dotycząca m.in. jej dzieciństwa oraz planów na przyszłość. Zawsze z ogromną przyjemnością czytam to, co ma do powiedzenia ta dziewczyna.

Miałam świetne pomysły na ten blog. Cały plan, na cały rok. Chciałam koniecznie pisać o tym, co jest tam – wszędzie tam, gdzie bywamy, a tych miejsc w ostatnim czasie było sporo. Pilnie wszystko fotografowałam, zapisywałam detale (…) Pewnie chętnie byś przeczytała. I zapomniała, tak jak zapomina się wszystkie artykuły, które technicznie i językowo są dopieszczone od A do Z, ale pisane zupełnie na siłę, tylko po to, żeby wstrzelić się w sezon i słowa kluczowe. Tak bardzo słaby mógłby być to blog. Czyli Monika (dawniej Mo Bloguje) o swoim nowym blogu.

KAYA czyli tampony w wersji ekskluzywnej. Podoba mi się to!

Nie obraziłabym się, gdybym choć raz w życiu dostała taki bukiet kwiatów.

Najpiękniejszy pokój dziecięcy, jaki ostatnio widziałam.

„Jeśli zgodzę się na Twój darmowy pobyt, to kto pracownikom, którzy będą Cię obsługiwać (sprzątaczki, kelnerzy, recepcjonistki)? Kto zapłaci za energię i wodę? Kto poniesie koszty prania? Może powinienem powiedzieć mojemu personelowi, że zamiast wypłaty, będą mogli pojawić się w Twoim filmie?” Rzecz o hotelu, który nie obsługuje blogerów…