BLOGERKI & ECCO WALKATHON

Wpis jest elementem współpracy z marką ECCO
 

Tegoroczne lato upływa mi pod znakiem krótkich i jakże fascynujących podróży! Już w tę niedzielę wybieram się wraz z Miss Ferreirą na ECCO Walkathon do Kopenhagi. To przedsmak przed głównym eventem ECCO Walkathon w Warszawie, który będziemy wspierać 14 września. A wszystko to w ramach współpracy z marką ECCO, którą właśnie rozpoczęłyśmy.

Co to jest ECCO Walkathon?
To organizowany od trzynastu lat największy na świecie spacer charytatywny, zainicjowany przez markę ECCO – firmę obuwniczą z ponad 50-letnimi tradycjami (domyślam się, że wcale nie trzeba Wam jej przedstawiać:) Za każdy przebyty kilometr ECCO przekazuje 4 zł na wybrany przez uczestnika cel charytatywny (w tym roku są to: Szpital Dzieciątka Jezus, Fundacja TVN Nie Jesteś Sam – pomoc dla dzieci chorych na mukowiscydozę, dotacja z aktywności dziecięcej zostanie przekazana natomiast na budowę zimowego domu dla pingwinów w warszawskim zoo).

Dla kogo?
W spacerze udział może wziąć dosłownie każdy: kobiety, mężczyźni, rodziny z dziećmi. Wysiłek swoją drogą, ale sam udział to przede wszystkim zabawa i świetna forma spędzenia wolnego czasu ze swoimi najbliższymi. Pomyślcie, ile tematów można poruszyć w trakcie 6-km lub 10-km trasy. Ja tam zamierzam Sarze streścić całe swoje życie!

Kiedy?
14 września 2013 na warszawskiej Agrykoli

To dla mnie wyjątkowa współpraca, bo nie dość, że zawiera w sobie element modowy (lada chwila na FB pojawi się specjalna aplikacja), akcja ma charakter charytatywny, jest organizowana przez markę, którą darzę ogromną sympatią, to w dodatku będę miała wspaniałe towarzystwo (lepszego nie mogłam sobie wymarzyć) w postaci Sary. Aaaa, aż sama sobie zazdroszczę :)

Śledźcie nasze profile SM już w niedzielę. W miarę możliwości na żywo będziemy zdawać relację ze spaceru ECCO Walkathon w Kopenhadze. Gdybyście usłyszeli także o jakichś dziwnych wydarzeniach podczas duńskiej edycji, w rodzaju doniesień w prasie pt.: upadek na szpilkach czy najwolniejsze uczestniczki akcji, to będziecie wiedzieć, o kim mowa :)

 • Anonymous

  ale super <3

 • Anonymous

  Dwie moje ulubione blogerki!!!!!!
  Ewa

  • Anonymous

   i moje! <3

  • Nie tylko wasze ;)

 • Anonymous

  Fajna akcja

  m.

 • Anonymous

  Venila, bardzo się cieszę, ża angażujesz się w takie akcje – najpierw te koszulki CHPD, teraz to. Brawo! <3<3

 • Anonymous

  nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda

 • Anonymous

  Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

 • Anonymous

  Mam cię Venilla! Ty się wcale nie opaliłaś, tylko to są te całe rajstopy w spreju?

  To nie ma być złośliwe, tylko zastanowiły mnie twoje białe stopy równo przechodzące w ciemniejszy odcień zamiast chamskiego odcięcia :P

 • Saxofonistka

  Mam trochę daleko do Warszawy, ale chętnie się wybiorę. Moja siostra jest chora na mukowiscydozę, na szczęście jest w tej chorobie „okazem zdrowia”. Myślę, że ona też by się ze mną przejechała, no i przeszła oczywiście :) W ogóle świetna akcja! Popieram całą sobą!