AIRBNB Amsterdam – najlepsze noclegi

Z obszernym tarasem na dachu, bezpośrednim wejściem do ogrodu z salonu lub wielkimi oknami od podłogi do sufitu, koniecznie z widokiem na wodę. Albo właśnie – na wodzie. Takie są mieszkania w Amsterdamie. A przynajmniej te przeznaczone dla turystów.

W maju wybieram się do Amsterdamu, w związku z czym ostatnie kilka dni spędziłam w Internecie na szukaniu odpowiedniego noclegu. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to cena (drogo!), ale kiedy szok już minął, moim oczom ukazały się fantastycznie urządzone, stylowe apartamenty. Uznałam, że skoro już zadałam sobie trud, by przejrzeć całą world wide web (dosłownie się tak czuję), podzielę się z Wami najciekawszymi mieszkaniami do wynajęcia w Amsterdamie.

Ograniczyłam się tylko do kilku wybranych apartamentów (jest ich znacznie, znacznie więcej w ofercie), kierowałam się również absolutnie subiektywnym poczuciem estetyki (bardzo możliwe, że do wynajęcia jest wiele ciekawszych wnętrz) i wybrałam zaledwie po trzy fotki każdego z mieszkań (to z troski o Was). Przy okazji dajcie znać, czy podoba Wam się taki rodzaj wpisu, żebym wiedziała, czy w przyszłości szykować takich więcej.

Jeśli nie macie jeszcze konta na Airbnb, zachęcam do skorzystania z mojego polecenia, o tutaj. Rejestrując się za pośrednictwem tego linku, otrzymacie 100 zł na pierwszą podróż, z kolei ja otrzymam środki na podróże w wysokości 50 zł.

Jedziemy!


Mieszkanie z tarasem na dachu

(od 342 zł / dzień)

Przytulne mieszkanie z sypialnią na piętrze

(od 420 zł / dzień)

Nocleg na łodzi

(od 376 zł / dzień)

Z książkami i z ogrodem

(od 302 zł / dzień)

Jasny i przytulny

(od 412 zł / dzień)

Dom na łodzi

(od 1616 zł / dzień)

Minimalizm + pastele

(od 1212 zł / dzień)

Idealny dla rodziny z dziećmi

(od 1620 zł / dzień)

Dla miłośników sztuki

(od 1407 zł / dzień)

Industrialny klimat + taras z widokiem na miasto

(od 991 zł / dzień)

Uroczy domek w dzielnicy Jordaan

(od 1473 / dzień)

wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu airbnb.pl